KDN Logotyp

Ach, co to był za bal….

Z okazji przypadającego w 2020 roku XV-lecia Małopolskiej Uczelni Państwowej im. rtm. Witolda Pileckiego w Oświęcimiu, w dniu 8 lutego w Dworku Jedlina w Jawiszowicach odbył się Jubileuszowy Otwarty Karnawałowy Bal Akademicki.

We wspaniałej zabawie do białego rana udział wzięli przedstawiciele oświęcimskiej Alma Mater: Władze oraz Rada Uczelni, Dyrektorzy Instytutów, nauczyciele akademiccy, pracownicy administracji.  Nie zabrakło także sympatyków Uczelni, reprezentantów placówek medycznych współpracujących z MUP Oświęcim, czy właścicieli okolicznych przedsiębiorstw.

Jubileuszowy  bal otworzył JM Rektor prof. dr hab. Witold Stankowski, który powitał zgromadzonych gości, podziękował za przybycie oraz wzniósł dwa toasty. Pierwszy za pomyślność i dalszy dynamiczny rozwój Uczelni, która świętuje 15-lecie istnienia, a drugi za … (niebawem więcej informacji:))

Dziękujemy serdecznie wszystkim uczestnikom za szampańską zabawę, a zespołowi Va Banque za doskonałą oprawę muzyczną i energię płynącą ze sceny, która nie pozwalała zejść z parkietu do samego rana.

Na kolejny bal zapraszamy już za rok!

Na skróty

Partnerzy Uczelni: