Poznajmy się

Ogłoszenie wyników elektronicznej rejestracji na studia.

Szczegóły w linku: https://www.uczelniaoswiecim.edu.pl/rekrutacja/wyniki-rekrutacji/


Zakończenie I tury elektronicznej rekrutacji na studia.

 


Już we wtorek 22 czerwca 2021 r. o godzinie 17:00 zapraszamy wszystkich zainteresowanych do udziału w bezpłatnym webinarium pt. „Wyzwanie dla personelu medycznego i rodziców dzieci z COVID-19 leczonych w oddziałach szpitalnych”, które poprowadzi prof. dr hab. Janusz Świetliński – lekarz neonatolog, anestezjolog i pediatra, profesor w Instytucie Nauk o Zdrowiu.

Spotkanie odbędzie się na platformie ZOOM i będzie wydarzeniem otwartym dla wszystkich osób zainteresowanych tematyką COVID-19, a w szczególności wyzwaniami jakie za sobą niesie koronawirus dla personelu medycznego oraz rodziców dzieci leczonych w oddziałach szpitalnych.

Link: https://zoom.us/j/99051460976?pwd=RTgyZnV2RHBWZU1lOVA1NGFsTHoxQT09

Passcode: 584714

 

Serdecznie zapraszamy!


Już we wtorek 29 czerwca 2021 r. o godzinie 17:00 zapraszamy wszystkich zainteresowanych do udziału w bezpłatnym webinarium pt. „Komunikacja marketingowa przedsiębiorstw handlowych ”, które poprowadzi dr Ewa Waliczek – nauczyciel akademicki w Instytucie Zarządzania i Inżynierii Produkcji.

Spotkanie odbędzie się na platformie ZOOM i będzie wydarzeniem otwartym dla wszystkich osób zainteresowanych powyższą tematyką.

 

Link: https://zoom.us/j/93607716020?pwd=emFVdmhzb3FXQTVDYXRrMTFMNkR5UT09

Passcode: 747218

 

Serdecznie zapraszamy!


Już w piątek 25 czerwca 2021 r. o godzinie 17:00 zapraszamy wszystkich zainteresowanych do udziału w bezpłatnym webinarium pt. „O co kaman w public relations?, które poprowadzi dr Małgorzata Zarębska, nauczyciel akademicki w Instytucie Nauk Humanistycznych i Społecznych im. Jana Karskiego, właściciel agencji public relations Force PR.

Spotkanie odbędzie się na platformie ZOOM i będzie wydarzeniem otwartym dla wszystkich osób zainteresowanych tematyką kreowania wizerunku i utrzymywania dobrych relacji z otoczeniem.

 

Link: https://zoom.us/j/91321953323?pwd=Ym8rWmh0amhseUlXOXRJNnlJSnREQT09

Passcode: 944829

 

Serdecznie zapraszamy!


Już w piątek 18 czerwca 2021 r. o godzinie 17:00 zapraszamy wszystkich zainteresowanych do udziału w bezpłatnym webinarium pt. „Praktyczne aspekty prowadzenia działalności gospodarczej oraz zasady analizy finansowej „Mojej Małej Firmy”, które poprowadzi Anna Jonkisz – Zacny, nauczyciel akademicki Zakładu Rynków Finansowych w Instytucie Informatyki.


Celem spotkania będzie zapoznanie uczestników z pojęciami ekonomicznymi, które pomogą lepiej zrozumieć praktyczne aspekty prowadzenia działalności gospodarczej i zasady prostej analizy finansowej przedsięwzięcia. W efekcie uczestnik będzie mógł opisać na czym polega ryzyko gospodarcze, oceni swoje predyspozycje do bycia własnym szefem, a także będzie mógł uwzględnić ten aspekt przy podejmowaniu decyzji o wyborze zawodu. Ponadto pozna zasadę drobnych kroków, między innymi w oszczędzaniu, inwestowaniu i dążeniu do celu, a także pozna podstawowe pojęcia ekonomiczne, Zapozna się z zasadami sporządzania prostej analizy finansowej przedsięwzięcia, będzie potrafił obliczyć zysk lub stratę z przedsięwzięcia i pozna zasady opodatkowania i ubezpieczenia w ZUS działalności gospodarczej.


Spotkanie odbędzie się na platformie ZOOM i będzie wydarzeniem otwartym dla wszystkich osób zainteresowanych powyższą tematyką.

Link: https://zoom.us/j/94816096057?pwd=OUxhcDVmMWZ4YXR1OG5jYWs4QlM3QT09

Passcode: 708731

 

Serdecznie zapraszamy!


Na skróty

Partnerzy Uczelni: